הקבלן עזב באמצע

עמוד הבית פורומים פורום בנייה הקבלן עזב באמצע

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    הקבלן עזב באמצע

שלום

התחלתי לבנות בית והקבלן עזב אותי באמצע העבודה, לא יודעת איפה הוא. מה עלי לעשות

תודה

קבלן שעוזב באמצע העבודה רוב הסיכויים שלא יחזור

קורים מקרים שקבלנים לא מסיימים את העבודה מסיבות השמורות עמם. במקרים אלה רצוי להחליפם, ויפה שעה אחת קודם. מה שכן, על מנת שלא יופיע פתאום בעוד מספר שנים ולא יבקש תמורה על עבודה שלא השלים, רצוי קודם כל להוציא לו סילוק יד מהעבודה, וזאת לאחר שליחת לפחות שני מכתבי התראה ותוך התייעצות עם עורך דין. סילוק יד הינה נקיטת הליך בו את מברשת לקבלן כי אינו עומד בתנאי ההסכם, ולכן את לא זקוקה יותר לשירותיו וגם לא מתכוונת לשלם לו על מה שעשה וכן מתכוונת לתבוע אותו על כל הנזקים שגרם.

צלצלי אם את זקוקה לקבלן בניין.
    זה נשמע לי מוזר שקבלן בניין יעזוב באמצע

שלום
    שמי עמאד ואני קבלן בניין ורציתי להגיד שזה נשמע לי מוזר שקבלן בניין יעזוב באמצע אלה אים כן הייתה בעיה של תשלום או משהו כזה בכל אופן אנחנו מסימים את כל הפרוייקטים שלנו.

לא טענתי שכל הקבלנים עוזבים באמצע אלא משהו אחר

לקבלן בימינו הרבה מחויבויות: שכר עבודה, תשלום לספקים, תשלום לקבלני משנה… בנייה זה מקצוע מורכב, ולא כל קבלן שנותן מחיר לעבודה, מודע במאה אחוז לכל פרטי העבודות שעליו לבצע בגלל כאב הראש הזה. קורה לא פעם שקבלן מתחיל בעבודה, אבל אז מגלה שטעה במחיר, לא לקח בחשבון מורכבויות שונות של העבודה או שפשוט בעיות אחרות שליו דווקא קשורות לעבודה הספציפית הזאת הכריעו אותו, והוא לא מסוגל עוד להמשיך בעבודה. במקרה זה הוא נאלץ להפסיק את עבודתו, לפעמים גם שלא לגמרי באשמתו, ולא נעים לו לומר למזמין העבודה: "סליחה, לא יכול להמשיך יותר. אין לי אפשרות." דפוס התנהגות של קבלן כזה הוא ניתוק אמצעי קשר וזהו. לא מדובר בכל הקבלנים או בקבלן ספציפי מסוים, זה פשוט קורה. המחשבה שלי על כך הייתה שלא הגיוני שקבלן יפסיק עבודה באמצע ויחזור אחרי שבועיים או חודש כאילו לא קרה כלום. במקרה שהוא מתכנן לקחת הפסקה, הוא ייצור קשר ויודיע למזמין העבודה.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך